کد خبر: ۳۵۴۶۱
۱۰:۳۰ -۰۵ آبان ۱۴۰۰
پس از جنجال‌هایی که ستاره معصومی در اینستا به راه انداخت، حالا مهدی قایدی با انتشار عکس دونفرشون و استیکر چشم و نظر مورد انتقاد قرار گرفت.

همسر مهدی قائدی

نشان تجارت - ستاره معصومی به لطف شوهر جوانش مهدی قایدی این روزها زندگی لوکس و مرفهی را تجربه می کند و این را از پست و استوری های این خانم به وضوح می توان فهمید.

مهدی قایدی ظاهرا به تیم عربی هم قانع نیست و به گفته خودش سودای اروپا را در سر دارد اما از نظر کاربران فضای مجازی این خواسته او زیادی است و نمی تواند به آن برسد. از این ها که بگذریم ستاره معصومی از همان ابتدای خروج از کشور تلاش بر نشان دادن سر و وضع پیشرفت کرده شان داشت و همچنان هم دارد و حتی از دونه به دونه هدیه هایی که از مهدی می گیرد هم استوری می گذارد.

اما بعد از مدتی این بار مهدی قایدی تصویری از خود منتشر کرد که در پشت سرش ستاره حضور دارد و با تگ نام همسرش استیکر چشم و نظر هم گذاشت! این حرکت بسیار مورد انتقاد هواداران او نیز قرار گرفت که یعنی هوادارا آن ها را چشم می زنند؟

ظاهرا باید به این زوج خاطر نشان کرد که با همین هواداران و فالوور ها بزرگ شده اند و ستاره خانم نیز تبدیل به یک شاخ اینستایی شده است.

وقتی مهدی قائدی در مقابل هواداران استقلال از همسرش حمایت کرد + عکس

البته این زوج جوان گویا به خانواده خود هم علاقه زیادی دارند و بیشتر از این اینکه با دوستان خود به خوشگذرانی و رفیق بازی بپردازند اوقات فراغت خود را با اعضای خانواده خود سپری می کنند. در همین راستا به تازگی ابوالفضل برادر مهدی قائدی و سبحان برادر کوچک ستاره که دو کودک دهه نودی هستند به دبی سفر کردند و در کنار ستاره و مهدی اوقات خوشی را سپری می کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون