کد خبر: ۳۴۹۶۹
۱۲:۰۰ -۲۲ مهر ۱۴۰۰
فرشته حسینی بازیگر افغان ایران از کودکی کار کرده و خودش می‌گوید که برای کمک به خانواده در یک خیاطی مشغول به کار بوده و روز‌های بسیار سختی را گذرانده.

جنجال بد حجابی و لباس مامان دوز فرشته حسینی! + عکس

نشان تجارت - فرشته حسینی همسر نوید محمدزاده است. اتفاقات افغانستان فرشته حسینی را بسیار متاثر کرده است به طوری که او و نوید محمدزاده در اینستاگرام خود به وقایع افغانستان می پردازند. به تازگی حسینی به افغانستان سفر کرده است. عکسی از استایل جدید فرشته حسینی را ببینید.

فرشته حسینی می گوید :دلش می خواهد به جایگاهی برسد که بتواند به هموطنان افغان خود کمک کند . و از شرایط فعلی افغانستان بارها اظهار ناراحتی کرده و از همه برای هموطنانش کمک خواسته است.او اخیرا به صرستان سفر کرده و قصد بازی در یک فیلم سینمایی را دارد. فرشته حسینی با بازی در سریال قورباغه در کنار نوید محمد زاده بیش از پیش درخشید.

اخیرا عکس جدیدی در فضای مجازی منتشر شد که فرشته حسینی در آن استایل عجیبی داشت.

استایل فرشته حسینی

فرشته حسینی بازیگری را در کلاس‌های اصغر محبی، مهتاب نصیرپور و محمد رحمانیان آموخت. وی بازیگری را از سنین پایین آغاز کرد و در عرصه تئاتر فعالیت داشت، از جمله کارهای او در تئاتر می‌توان نمایش‌های «خشونت علیه زنان» ، «سینما‌های من» ، «شازده کوچولو» ، «ماهی سیاه کوچلو» ، «من موجودی احساساتی هستم» و «یک خاطره، یک مونولوگ، یک فریاد و یک نیایش را نام برد.

فرشته حسینی فرشته حسینی بعد از سفر اخیرش به صربستان به کمپ پناهجویان رفته و از نزدیک با آنها ملاقات کرده و می گوید وضعیت پناهجویان در این کمپ مناسب نیست و سالن‌ های غذاخوری و حمام و دستشویی برای همه مشترک است.

فرشته حسینی در پست اینستاگرام خود برای پناهجویان نوشته:هیچ کس در دنیا به اندازه‌ی آنها خسته نیست.فرشته حسینی برای کمک به مردم کشورش در زمان حضور خود در صربستان با یکی از نشریات این کشور نیز در خصوص وضعیت افغانستان مصاحبه کرده است .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون