کد خبر: ۳۴۷۳۱
۲۳:۰۰ -۱۵ مهر ۱۴۰۰
چک زدن به معلمان ترند این روز‌های کاربران در تیک تاک شده است.

نشان تجارتسیلی زدن به صورت معلمان توسط دانش آموزان در تیک تاک در حالی ترند شده که مسوولان خواستار جلوگیری از گسترش چنین محتواهای نامطلوب و خطرناک در این شبکه اجتماعی شده‌اند.

قانون گذاران و مربیان از تیک تاک خواسته‌اند تا با محتوای خطرناک در پلتفرم خود مبارزه کند، روند سیلی زدن به معلم دانش آموزان را تشویق می‌کند تا قبل از گرفتار شدن توسط مربی،معلم یا کارمند مدرسه، ضربه را زده و فرار کنند. تیک تاک اتهام دادستان کل کنکتیکت آمریکا را رد کرده و گفته توهین به معلمان ترند نبوده و همه جا هست.

به معلمان خود سیلی بزنید!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
معلم
|
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۵
0
0
مگر در ایران کسب سر کلاس میرود مگر به معلمان نا مریی سیلی بزنید.
معلم
|
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۶
0
0
ببینید به چقدر حقیر شده‌اید که این مطالب را مینویسید من ۲۲ سال پیش از دانش اموزی چک خورده ام ولی از او نه تنها ناراحت نشدم.بلکه بر پیشانی او بوسه زدم واو جای خودش نشست معلمی که جای پدر ومادر شما را دارد به این راحتی توهین می کنید به خاطر مال دنیا.البته معلمان از چک خوردن ناراحت نمیشوند از بازیچه قرار گرفتن ناراحت هستند.ما از حق خود میگذریم وشما را به خدا و دادگاه عدل او می سپاریم مطمئن باشید مجازات میشوید هم سر توهین هم ناحق کردن.من به عنوان یک معلم پیشکسوت واقعن تمایلی دیگر به خدمت ندارم قطعن همکاران من هم همین طور هستند.فاتحه آموزش وپرورش خوانده شده.خدا روزی دهنده وروزی رسان است وروزی معلمان هم دست شمانیست.تاسف به حال کسان میخورم که بعد از ما میخواهند این راه را ادامه دهند.یاعلی
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون