کد خبر: ۳۴۶۹۷
۰۹:۴۴ -۱۵ مهر ۱۴۰۰
علیرضا نیکبخت در کنار همسر دافش ویدیوی منتشر کرد که ماشین لوکسشان بیشتر از خود آن‌ها نظر‌ها را جلب کرده است.

دابسمش نیکبخت واحدی و همسرش در ماشین لاکچری + فیلم

نشان تجارت - علیرضا نیکبخت واحدی فوتبالیست کاربلد و مدل ایرانی است. وی بازیکن اسبق و مربی فوتبال می باشد که سابقه بازی در تیم های استقلال و پرسپولیس را در کارنامه خود دارد و در پست هافبک چپ بازی می‌کرد.

ظاهرا فضای اینستاگرام نه تنها هنرمندان بلکه فوتبالیست ها را هم درگیر خود کرده است و هر زوج جوانی از راه می رسد می خواهد شاخ اینستایی شود. علیرضا نیکبخت زمان بازی در مستطیل سبز از بازیکنان پرحاشیه بود که بیشتر هم او را با همین حواشی می شناختند. وی تا به حال دو بار ازدواج کرده است که به تازگی با همسر دومش وارد جنجال های اینستاگرامی شده اند.

در این مدت فخرفروشی های ستاره معصومی و مهدی قائدی کم بود حالا نیکبخت و همسرش هم تلاش بر بلاگر شدن و شهرت مجازی دارند. در ادامه ویدیویی که آقای فوتبالیست همراه با همسرش در ماشین لوکسشان منتشر کرده را مشاهده می کنید.

ناگفته نماند فوتبالیست هایی امثال قائدی و نیکبخت با استفاده از پول هنگفتی که از باشگاه های داخلی و خارجی دریافت می کنند زندگی هایی لاکچری برای خود می سازند . از آن طرف هم همسرانشان صورت و استایل را کوبیده و از نو می سازند. حالا این زوج جوان هم پول و ماشین خفنش را دارد و هم تیپ و چهره ای عروسکی، بر همین اساس در فخرفروشی و لوس بازی های اینستایی رقابت می کنند.

البته بعضی از آن ها از طریق همین پیج ها درآمد بالایی هم کسب می کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون