کد خبر: ۳۴۰۸۷
۱۹:۳۶ -۲۹ شهريور ۱۴۰۰
در شرایط تغییر و تحولات مدیران صداوسیما، از احتمالات برای بازگشت عادل فردوسی پور و برنامه نود بسیار صحبت می‌شود و گفته می‌شود امکان برگشت او به اجرا وجود دارد.

عادل فردوسی پور

نشان تجارت 16 فروردین ۱۳۹۲ آغاز مسیر یک برنامه تلویزیونی جدید در حوزه فوتبال خارجی بود؛ این برنامه با نام «فوتبال ۱۲۰» با تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور و اجرای حمید محمدی، پنجشنبه‌شب‌ها به صورت زنده از طریق شبکه ورزش پخش شد و حالا با گذشت بیش از ۸ سال، تاکنون ۹ فصل از برنامه فوتبال ۱۲۰ تولید شده است.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با توجه به آغاز فصل جدید رقابت‌های فوتبال در لیگ‌های معتبر اروپایی و البته مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، قرار است اولین قسمت از فصل دهم برنامه فوتبال ۱۲۰، پنجشنبه هفته جاری (۱ مهرماه) به صورت زنده از طریق شبکه ورزش سیما پخش شود. به مانند فصول گذشته، اجرای برنامه برعهده حمید محمدی خواهد بود و عادل فردوسی‌پور مسئولیت تهیه‌کنندگی برنامه را برعهده دارد.

از دوره ریاست علی فروغی در صداوسیما، برنامه نود عادل فردوسی پور از کنداکتور صداوسیما حذف شده است و حالا با گمانه‌زنی درباره تغییرات جدید صداوسیما، از این احتمال گفته می‌شود که رئیس جدید شبکه سوم، برنامه نود را به پخش بازگرداند.

روز گذشته سایت نورنیوز رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی خبر داده که قرار است پیمان جبلی به جای محمد علی عسگری به عنوان رئیس جدید صداوسیما منصوب شود. همچنین کانال‌های نزدیک به صواسیما خبر داده‌اند که قرار است علی فروغی از شبکه سوم به معاونت امور استان‌ها برود و نام یزدی مدیر شبکه مستند سیماست که سابقه حضور در شبکه سه را دارد و پیشتر قائم‌مقام فروغی در این شبکه بوده است. البته روزنامه خراسان نیز از تغییرات دیگری صحبت کرده و نوشته نام محمدمهدی رحمتی رئیس کنونی بسیج سازمان صداوسیما بیش از نام محسن یزدی برای مدیریت شبکه سوم سیما مطرح است.

در شرایط تغییر و تحولات مدیران صداوسیما، از احتمالات برای بازگشت عادل فردوسی پور بسیار صحبت می‌شود و گفته می‌شود امکان برگشت او به اجرا وجود دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون