کد خبر: ۳۳۳۰۸
۱۳:۰۶ -۱۰ شهريور ۱۴۰۰
بازگشت دوباره حمید سجادی وزیر تازه انتخاب شده ورزش به ورزشگاه آزادی، این بار درجایگاه ویژه اتفاق افتاد. مکانی که شاید در دوران حضورش در پیست تارتان هیچ وقت به ذهنش خطور نمی‌کرد.

نشان تجارتتمرین روز گذشته تیم ملی دو مهمان ویژه داشت. سید حمید سجادی وزیر تازه ورزش ایران به همراه شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال به ورزشگاه آزادی رفتند تا تمرین سه شنبه شب ملی پوشان را که با حضور تمامی دعوت شدگان برگزار می‌شد از نزدیک نظاره کنند.

حمید سجادی وزیر تازه ورزش ایران در این ورزشگاه سال‌ها حضور داشته است. در سال‌های حضور او در دوران قهرمانی اش در رقابت‌های دو و میدانی کشور، سجادی به دفعات مختلف در ورزشگاه آزادی در پیست تارتان رکورد‌های ایران را جابجا کرد و به قهرمانی آسیا در دوی ۳۰۰۰ متر با مانع هم رسید. او که حضور در ورزشگاه آزادی را در زمان حضورش در دو ومیدانی به دفعات مختلف تجربه کرده است، این بار برای دیدن تمرین فوتبالیست‌ها در جایگاه ویژه حضور یافت تا علاوه بر دیدن بخشی از تمرینات ملی پوشان، خاطرات دوران جوانی خود را نیز مرور کند.

حمید سجادی باز هم به بهانه فوتبال در آزادی + تصاویر

حمید سجادی

روز‌هایی که فینال دو‌های استقامت قهرمانی کشور در بین دو نیمه بازی‌های فوتبال و در حضور پر شور هواداران و تشویق‌های بی امان آن‌ها برگزار می‌شد و عمدتا با قهرمانی حمید سجادی پایان می‌یافت و آن روز‌ها برای وزیر حال ورزش کشورمان خاطره شده است.

منبع: ورزش سه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون