کد خبر: ۳۳۲۹۳
۲۳:۵۳ -۰۹ شهريور ۱۴۰۰
فرزاد مجیدی برادر سرمربی استقلال و کمک سرپرست این باشگاه، با انتشار یک استوری، به گابریله پین خوش آمد گفت.

نشان تجارتفرهاد مجیدی از فصل گذشته و زمانی که هدایت استقلال را مجددا در دست گرفت، به دنبال حضور یک کمک مربی خارجی در کادرفنی تیمش بود. او پس از آشنایی با گابریله پین مربی نام آشنا و ایتالیایی، تصمیم گرفت تا او را تهران آورده و به کادرفنی تیمش اضافه کند.

اما قانون منع حضور مربیان خارجی در ایران و همچنین مخالفت احمد مددی با برخی از بندهای قرارداد این مربی ایتالیایی، باعث شد تا حضور گابریله پین در تهران با شکست مواجه شده و داستان اضافه شدن این مربی کاربلد به جمع آبی پوشان به صورت موقت بسته شود.

گابریله پین

اما با آغاز بازار نقل و انتقالات تابستانی و تغییر قانون منع حضور خارجیان در فوتبال ایران، مذاکرات برای عقد قرارداد با گابریله پین یک بار دیگر آغاز شد و این بار مدیران استقلال با ارسال قرارادادی برای این مربی، در انتظار تأیید نهایی او بودند که این اتفاق چند روز پیش رخ داد.

امشب نیز فرزاد مجیدی برادر سرمربی استقلال و کمک سرپرست این باشگاه، با انتشار یک استوری، به گابریله پین خوش آمد گفت تا بدین صورت کار حضور این مربی در ایران و اضافه شدنش به اعضای کادرفنی استقلال قطعی شود.

البته باید دید در این میان واکنش سازمان لیگ و کمیته نقل و انتقالات به حضور پین در استقلال چه خواهد بود. مسئولین فدراسیون اعتقاد دارند که آبی پوشان به دلیل داشتن پرونده باز در فیفا قادر به جذب بازیکن یا مربی خارجی نیستند اما استقلالی ها نظرات متفاوتی دارند و عقیده دارند هیچ پرونده قطعی نزد فیفا ندارند.

منبع: ورزش سه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
اس اس
|
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۰
0
0
ژنرال را به استقلال برگردانید، مربی خارجی نمی‌خوایم!
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون