کد خبر: ۳۳۱۴۶
۱۶:۲۵ -۰۴ شهريور ۱۴۰۰
پس از جدایی امین قاسمی‌نژاد از شهر خودرو، حالا او با پیشنهاداتی از سرخابی‌های پایتخت مواجه شده که همین کار را برای او سخت کرده و باید دید نهایتا این مهاجم پیراهن آبی پایتخت را به تن می‌کند یا به اردوگاه قرمز می‌رود

امین قاسمی‌نژاد

نشان تجارتدر میانه فصل قبل لیگ برتر فوتبال و پس از نیم فصل اول، مدیران استقلال تهران دست روی امین قاسمی نژاد گذاشتند تا او را به پایتخت بیاورند اما تلاش های آن ها نتیجه نداد و به دلیل مشکلات رضایت نامه و حق فسخ، این مهاجم در مشهد ماندنی شد. امسال هم زمزمه هایی مبنی بر تمایل آبی ها به خرید این بازیکن شنیده شد اما فرهاد مجیدی دو روز پیش در مصاحبه ای گفت که تمایلی به خرید این بازیکن ندارد. مجیدی گمان می کرد وضعیت قاسمی نژاد همچون سال گذشته است و ممکن است نتواند او را به تیمش اضافه کند و به همین دلیل قید خریدش را زد. اما دیروز خبر رسید که این مهاجم از باشگاه شهر خودرو جدا شده تا ورق برگردد و تیم های مختلفی دست روی او بگذارند.

ابتدا عنوان شد تیم های پرسپولیس و گل گهر سیرجان خواهان این بازیکن هستند و حالا خبرهایی به گوش می رسد که مسئولان استقلال از شب گذشته با این بازیکن وارد مذاکره شده اند تا بتوانند او را به لیست خود اضافه کنند. قاسمی نژاد قبلا برای حضور در استقلال ابراز علاقه کرده بود و همین نکته باعث شده هوادارن آبی ها امیدوار به روند مثبت مذاکرات و حضور این بازیکن در تیمشان باشد. حالا باید دید این بازیکن بر سر دو راهی آبی و قرمز چه تصمیمی می گیرد. پیراهن آبی را به تن می کند یا به اردوگاه قرمز ها می رود؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون