کد خبر: ۳۳۰۶۲
۱۷:۵۳ -۰۱ شهريور ۱۴۰۰
شهرزاد کمال زاده بازیگر جوان و دوست داشتنی ایرانی است که به تازگی عکسی زیبا و با حسی خوب منتشر کرد.

نشان تجارتشهرزاد کمال زاده بازیگر جوان و آرام سینما و تلوزیون است که عموما حواشی خاصی ندارد اما فعالیت خوبی در صفحه شخصی اینستاگرامش نیز دارد.

او اهل عکس و تیپ های نا متعارف نیست اما علاقه زیادی به انداختن عکس های هنری از خود دارد. شهرزاد کمال زاده هنرمندی است که بیشتر از شهرت دارای محبوبیت در بین کاربران می باشد. شهرزاد کمال زاده به تازگی تصاویری زیبا و با حس و حال خوب از خود منتشر کرد و نوشت:

استایل شهرزاد کمال زاده

عکس خوشگل شهرزاد کمال زاده با حس و انرژی‌ای خوب! + عکس

بیوگرافی شهرزاد کمل زاده: شهرزاد کمال زاده متولد 7 فروردین 1364 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر می باشد که حامی حیوانات بوده و عضو تیم فوتبال هنرمندان است. خانم بازیگر در سال 1391 با سریال راه طولانی به کارگردانی رضا کریمی در نقش بهاره شناخته شد و یکسال بعد در سریال بچه های نسبتا بد هم درخشید. ایشان در کنار بازیگری در چند سال اخیر بعنوان منشی صحنه و دستیار کارگردانی هم کار کرده است.
بیوگرافی شهرزاد کمال زاده:

شهرزاد کمال زاده متولد 7 فروردین 1364 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر می باشد که حامی حیوانات بوده و عضو تیم فوتبال هنرمندان است.

خانم بازیگر در سال 1391 با سریال راه طولانی به کارگردانی رضا کریمی در نقش بهاره شناخته شد و یکسال بعد در سریال بچه های نسبتا بد هم درخشید. ایشان در کنار بازیگری در چند سال اخیر بعنوان منشی صحنه و دستیار کارگردانی هم کار کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون