کد خبر: ۳۳۰۵۸
۱۴:۳۸ -۰۱ شهريور ۱۴۰۰
رسانه‌های امارات اعلام می‌کنند ستاره استقلال در یک قدمی پیوستن به شباب الاهلی قرار دارد.

نشان تجارتآینده مهدی قائدی مهاجم استقلال این روزها با آبی پوشان پایتخت مشخص نیست و حضور این بازیکن در دبی از هفته گذشته و مذاکراتش با شباب الاهلی حاشیه های زیادی داشت.

دو روز پیش فرهاد مجیدی سرمربی استقلال بعد از جلسه با احمد مددی مدیر عامل باشگاه اعلام کرد به او اطلاع دادند که فروش قائدی منتقی شده است.

اما اکنون از امارات اخبار جدیدی به گوش می رسد و به نظر می رسد باشگاه شباب الاهلی وارد فاز جدیدی از مذاکرات با باشگاه استقلال شده و می خواهد قرارداد قائدی را رسمی کند.

طبق گزارش‌های رسیده از امارات، قائدی در دو روز گذشته در تمرینات شباب الاهلی حضور پیدا کرده و در تست های پزشکی نیز حاضر شده است. در زیر می توانید فیلم حضور قائدی در تمرینات شباب الاهلی را مشاهده کنید.

پیگیری ها گویای این است که مهاجم استقلال روز گذشته قراردادش را به صورت رسمی با الشباب الاهلی امضا کرده و تمام کارهای تصویری بردای برای معارفه این بازیکن انجام شده و قرار است امروز(دوشنبه) به صورت رسمی این خبر اطلاع رسانی شود.

البته از قطر نیز امروز برخی از نشریات مدعی شدند باشگاه الغرافه قطر با هدایت استراماچونی سرمربی سابق استقلال دوباره مذاکراتش را با استقلال و مهدی قائدی از سرگرفته است.

الغرافه پیش از این نیز با باشگاه استقلال مذاکره کرده بود ولی به دلیل اختلاف مالی این مذاکرات به نتیجه نرسید. اما رسانه های قطر امروز مدعی هستند که باشگاه قطری هم دوباره وارد عمل شده تا این بازیکن را به خدمت بگیرد.

این طور که از شواهد بر می آید و اخباری که از امارات و قطر مخابره می شود مهدی قائدی در استقلال نمی ماند و به زودی به صورت رسمی تیم جدیدش مشخص خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون