کد خبر: ۳۲۵۵۴
۱۹:۱۵ -۲۰ مرداد ۱۴۰۰
«گری گنسلر» رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در نامه‌ای خواستار کمک سناتور دموکرات «الیزابت وارن» برای وضع مقررات سختگیرانه در بازار رمزارز‌ها شد.

رمزارزها

نشان تجارت - «گری گنسلر» رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در نامه‌ای خواستار کمک سناتور دموکرات «الیزابت وارن» برای وضع مقررات سختگیرانه در بازار رمزارز‌ها شد.

به گزارش بلومبرگ، این نامه پنجم اوت نوشته و امروز متن آن علنی شده است. گنسلر خطاب به وارن نوشت که قانونگذاران باید اختیارات بیشتری به نهاد‌های ناظر بدهند تا آن‌ها بتوانند قوانینی را برای صرافی‌ها وضع کنند.

وارن در بیانیه‌ای پاسخ داد: رمزارزها، غرب وحشی نظام مالی ما هستند. من به همکاری با کمیسیون بورس و سایر نهاد‌های قانونگذار فدرال ادامه می‌دهم تا با وضع قوانین جدید حفره‌ها و نقصان‌های قانونی رفع شوند.

گنسلر در دانشگاه MIT آمریکا به تدریس دارایی‌های دیجیتال مشغول بود. مواضع سختگیرانه وی در قبال رمزارز‌ها باعث ناامیدی و نگرانی طرفداران کریپتو شده است.

به گزارش بازار، برخی از تحلیلگران این اقدامات را نمایشی دانسته و معتقدند آمریکا چاره‌ای جز پذیرش رمزارز‌ها نداشته و فقط با این اخبار به دنبال ارزان‌تر کردن بیت کوین و خرید و سود‌های بالای شرکت‌های آمریکایی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون