کد خبر: ۳۲۴۵۹
۲۰:۱۰ -۱۸ مرداد ۱۴۰۰
صد و بیست و ششمین مرحله از یارانه نقدی ساعت۲۴ روز چهارشنبه ۲۰مرداد ماه پرداخت خواهد شد.

یارانه نقدی

نشان تجارت - بیش از ۱۰ سال است که هر ماهه یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی به حساب سرپرست خانوار‌های مشمول این یارانه واریز می‌شود؛ صد و بیست و ششمین مرحله از یارانه نقدی با روی کار آمدن دولت سیزدهم همراه شده و به عبارتی اولین یارانه در دولت سیزدهم خواهد بود. البته دولت سیزدهم علاوه بر یارانه نقدی باید یارانه معیشتی را که از میراث دولت قبلی است، به خانوار‌های مشمول پرداخت کند. (این یارانه دهم هر ماه واریز می‌شود و باتوجه به اینکه در مرداد ماه واریز شد، مرحله بعدی آن در شهریور خواهد بود.)

یارانه نقدی مرداد کی واریز می‌شود؟

یارانه نقدی مرداد ماه، در روز چهارشنبه ۲۰ مرداد و راس ساعت ۲۴ به حساب سرپرست خانوار‌های مشمول این یارانه واریز خواهد شد. در این ماه نیز مبلغ یارانه همان ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان سابق است و باید دید آیا دولت جدید تغییری در شیوه یارانه‌دهی و نیز رقم آن خواهد داد یا خیر.

قسط وام کرونایی از یارانه این ماه هم کسر خواهد شد

با شیوع کرونا، معیشت برای بسیاری از افراد سخت شده بود و دولت در این راستا تصمیم گرفت تا به برخی از افراد وام یک میلیون تومانی پرداخت کند؛ از این رو خانوار‌هایی که این وام را دریافت کرده‌اند، قسط وام از یارانه‌شان کسر خواهد شد و دقیقا ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به ازای هر نفر دریافت نخواهند کرد.

منبع: اقتصادآنلاین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گوناگون