کد خبر: ۲۹۳۱۱
۱۳:۵۴ -۰۸ خرداد ۱۴۰۰
فریبا طالبی با انتشار این عکس نوشت: خوب خوب خوب ... قبل اینکه رو نمایی کنم از موضوع این عکس به نظر شما در مورد چی می‌تونه باشه و این تصویر در ذهن شما بیانگر چه موضوعی هست؟

فریبا طالبی

نشان تجارتفریبا طالبی متولد چهارم اردیبهشت ۱۳۶۴ و فارغ التحصیل دانشگاه هنر و گرایش بازیگری می‌باشد. وی علاوه بر کار بازیگری مدتی مجری گری برنامه‌های کودک را بر عهده داشته است. فیلم سینمایی “رفت” به کارگردانی مهدی اسماعیلی جایزه بهترین بازیگر زن شانزدهمین جشنواره سالنتو در ایتالیا را دریافت کرد.

فریبا طالبی و همسرش امیر صدهزاری علاوه بر حرفه بازیگری در زمینه مد و طراحی لباس هم کار می‌کند و در حال حاضر با برند فاندو همکاری دارد و خودش مدل برند اختصاصی خودش می‌باشد. او یک تیم حرفه‌ای طراحی لباس دارد و برای بسیاری از هنرمندان ایرانی طراحی می‌کند.

ازدواج فریبا طالبی

فریبا طالبی با امیر صد هزاری که از همکارانش در زمینه مدلینگ می‌باشد ازدواج کرده و با انتشار عکس‌هایی از مراسم عروسی خود در شهریور ۱۳۹۶ توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد و با انتشار عکس زیر نوشت: امیر عزیزم همسر مهربانم خوشحالم از کنار تو بودن و کنار تو ماندن عاشقانه‌تر از همیشه کنار تو خواهم ماند تا آخرین لحظه لحظه از نفسهایم ممنونم.

فریبا طالبی

فریبا طالبی

فریبا طالبی

فریبا طالبی

فریبا طالبی

فریبا طالبی

فریبا طالبی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون