کد خبر: ۲۹۲۰۸
۲۳:۵۸ -۰۵ خرداد ۱۴۰۰
اکبر عبدی بازیگر سرشناس و مطرح عرصه هنر از نقش آفرینی در سکانسهای پایانی سریال روزهای آبی انصراف داد.

اکبر عبدی

نشان تجارتسریال تلویریونی «روز‌های آبی» به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی و تهیه کنندگی پرویز امیری یکی از مجموعه‌های در حال پخش است که با پایان ماه رمضان به روی آنتن شبکه پنج سیما رفت.

این سریال طنز که قسمت‌های باقیمانده آن همزمان با پخش سریال فیلمبرداری می‌شود در روز‌های آخر فیلمبرداری، با انصراف اکبر عبدی، از بازیگران اصلی خود مواجه شد.

علت نبودن اکبر عبدی در سکانس‌های پایانی سریال روز‌های آبی

اکبر عبدی بازیگر سرشناس کشورمان که در این سریال ایفای نقش می‌کند از حضور در قسمت‌های پایانی آن باز ماند. این بازیگر پیشکسوت که یکبار به خاطر ابتلا به بیماری کرونا مدتی را در قرنطینه سپری کرده و فیلمبرداری سکانس‌هایی با حضور او به وقفه افتاده بود بار دیگر در بیمارستان بستری شد.

این هنرمند که سال‌ها قبل عمل پیوند کلیه انجام داده بود به دلیل درد پهلو به بیمارستان مراجعه کرده و بستری شدن چند روزه او مانع از حضورش در سکانس‌های پایانی سریال گشت.

رامین ناصرنصیر بازیگر سریال روز‌های آبی با اشاره به این موضوع در اینستاگرام خود نوشت:

فیلمبرداری آخرین بخش‌های سریال روز‌های آبی که این روز‌ها از شبکه پنج در حال پخشه پس از شش ماه در طبیعت سرسبز گیلان به پایان رسید.
امیدوارم اون‌هایی که دیدن تا اینجا از تماشای سریال لذت برده باشن، و برای استاد اکبر عبدی که به علت کسالت نتونستیم در روز‌های پایانی از حضورشون بهره‌مند بشیم آرزوی بهبودی و سلامتی میکنم.

انصراف اکبر عبدی از سریال جدیدش

منبع:نمناک

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون