کد خبر: ۲۷۸۵۱
۱۳:۵۹ -۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
در روزگاری که قیمت هر بیت کوین در بازار جهانی از مرز ۵۷ هزار دلار گذشته است، سرمایه گذاری در این بازار نیاز به سرمایه زیادی دارد و پیش بینی می‌شود اتریوم جایگزین مناسبی برای آن باشد.

اتریوم

نشان تجارت - این روز‌ها بازار رمز ارز‌ها دردنیا با تحولات زیادی همراه است که یکی از این تحولات در نتیجه افزایش زیاد ارزش بیت کوین اتفاق افتاد و تحول دیگر در نتیجه افزایش تقاضای سرمایه گذاران برای حضور در بازار‌های جایگزین بیت کوین ایجاد شده است.

طبق گزارش منتشر شده توسط نشریه کوین دسک، در آخرین روز کاری هفته گذشته ارزش هر اتریوم، دومین رمز از نظر ارزش سرمایه موجود در بازار به ۲۷۸۰ دلار رسید و پیش بینی می‌شود ارزش آن تا مرز ۱۰ هزار دلار هم افزایش یابد.

بر طبق این گزارش طی یک ماه گذشته ارزش هر اتریوم ۴۰ درصد افزایش یافته است در حالیکه ارزش هر بیت کوین در بازه یک ماهه مورد مطالعه ۵ درصد کاهش یافت.

مرکز مطالعاتی فاند استارت هم گزارش دیگری در مورد بازار این دو رمز ارز مهم دنیا تهیه کرد و در این گزارش پیش بینی‌های جنجالی و مهمی را در مورد بازار بیت کوین و اتریوم ارایه داد.

این مرکز پیش بینی کرده است تا انتهای سال جاری ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۱۰۰ هزار دلار و ارزش هر اتریوم به ۱۰ هزار دلار برسد و ارزش بازار رمزارز‌ها در دنیا از سقف ۵ هزار میلیارد دلار بگذرد.

این مرکز مطالعاتی در مورد وضعیت بازار اتریوم نوشت: انتظار می‌رود این بازار با سرعت بالایی رشد کند، زیرا اپلیکیشن‌های مالی تازه‌ای طراحی و استفاده شده اند و در شبکه‌های فعال در مبادله اتریوم مورد استفاده قرار گرفته اند.

طی یک سال گذشته شمار اپلیکیشن‌های فعال در این زمینه افزایش یافته است و به همین دلیل پیش بینی می‌شود سرعت رشد بازار اتریوم ازدیگر رمز‌ها بیشتر باشد و آینده روشن تری برای سرمایه گذاران در این حوزه وجود داشته باشد.

نکته مهمی که در این گزارش مطرح شده است احتمال افزایش سرمایه گذاری در بازار اتریوم و افزایش سهم این ارز در بازار رمز ارز‌های دنیا است. در هفته‌های گذشته ارزش سرمایه بازار اتریوم در دنیا بالغ بر ۳۰ درصد رشد کرد و انتظار می‌رود در یک سال بعد سرعت رشد آن به بیش از ۵۰ درصد برسد. این مرکز مطالعاتی سرمایه گذاری در اتریوم را یک سرمایه گذاری خوب قلمداد کرد و نوشت: ورود به بازاز اتریوم سرمایه کمتری نسبت به بیت کوین نیاز دارد و به همین دلیل در ماه‌های آتی می‌تواند بخش زیادی از سرمایه‌ها را جذب کند. ضمن اینکه بیشتر از سه برابر شدن ارزش آن طی یک سال می‌تواند سود زیادی را نصیب سرمایه گذاران در این حوزه بکند.

منبع: بازار
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون