کد خبر: ۲۷۶۷۶
۲۲:۰۵ -۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
حاشیه‌های مربوط به عقاید بهروز افخمی درباره کرونا انگار تمامی ندارد. شهین تسلیمی بازیگر سینما و تلویزیون که در سریال «رعد و برق» با افخمی همکاری کرده، در اظهار نظری عجیب حرف های جالبی زده است.

بهروز افخمی

نشان تجارت - شهین تسلیمی در گفتگو با روزنامه خراسان درباره پشت صحنه سریال «رعد و برق» گفته است: «ما وقتی می‌رویم سرکار و جلوی دوربین هستیم، نمی‌توانیم ماسک داشته باشیم پس قاعدتاً ماسک نمی‌زنیم. بعضی مکان‌ها فضای بسته‌ای دارد، اما سریال «رعد و برق» بیشتر در محیط باز و فضای بیرون تصویربرداری می‌شد.

آقای افخمی هم نگفته بودند که ماسک نزنید، این سوء تفاهمی بود که پیش آمد و خود ایشان هم می‌گفتند. تولید سریال تقریباً یک سال و نیم طول کشید و در زمان شیوع کرونا تصویربرداری شد، خدا را شکر هیچ کدام از عوامل کرونا نگرفتند و همه صحیح و سالم بودند.

نکته‌ای که می‌گویم ممکن است به نظر مخاطبان شما مسخره بیاید، اما آقای افخمی از نظر تغذیه خیلی به بچه‌ها می‌رسیدند و هنگام ناهار و شام، یک کاسه سیر جلوی بچه‌ها می‌گذاشتند که بخورند. سیر آنتی بیوتیک دارد، این بیماری هم ویروسی و عفونی است؛ بنابراین سیر از بیماری جلوگیری می‌کند و عفونت را از بین می‌برد. من که عقیده‌ام این است، چون عوامل سیر می‌خوردند و تغذیه‌شان خوب بود، مقاومت بدنشان بالا بود.»

این بازیگر که در فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران هم با افخمی همکاری کرده بود، به این سوال که خوردن سیر توصیه متخصص و پزشک بود یا نظر شخصی آقای افخمی، پاسخ داده: «نمی‌دانم، چون از ایشان نپرسیدم، اما خود من هم سیر دوست دارم و به دلیل خاصیت سیر که می‌گویند برای درمان ۷۲ بیماری مفید است، چه هنگام شیوع کرونا که سرکار بودم و چه پیش از آن، سیر می‌خوردم و خدا را شکر مشکلی پیش نیامد.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون