کد خبر: ۲۷۵۴۴
۱۹:۵۴ -۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
در حالی که استقلال ۲۲ اردیبهشت در دربی پایتخت باید به مصاف پرسپولیس برود، کادر فنی آبی‌ها به بازیکنان تیمشان هشدار داده‌اند که فقط به بازی‌های باقیمانده در آسیا فکر کنند و فعلا بازی با پرسپولیس را فراموش کنند.

استقلال تهران

نشان تجارت - استقلال در حالی روز‌های پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را سپری می‌کند که روز بیست و دوم اردیبهشت باید در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر به مصاف پرسپولیس برود.

مربیان استقلال البته در حال حاضر تمایلی به این که بازیکنان حواس خود را معطوف به آن مسابقه بکنند، ندارند و اتفاقاً معتقدند همه چیز باید فعلاً محدود به لیگ قهرمانان آسیا و کسب مجوز صعود به مراحل حذفی باشد.

کادر فنی آبی‌پوشان در جلسات توجیهی مرتب به بازیکنان خود این مسئله را گوشزد می‌کنند که اصلاً کاری به کار لیگ برتر، جام حذفی و رویارویی با پرسپولیس در روز‌های پایانی ماه جاری نداشته باشند و با تمام وجود روی و لیگ قهرمانان آسیا متمرکز شوند تا بتوانند مقتدرانه جواز صعود را کسب کنند. پس از آن اندازه کافی فرصت برای دقیق شدن روی پیکار‌های داخلی وجود دارد.

البته استقلالی‌ها تمام مسابقات آسیایی پرسپولیس را ضبط می‌کنند تا بلافاصله پس از بازگشت کاروان این تیم به تهران، زمینه برای آنالیز نقاط ضعف و قوت سرخپوشان به جهت رویارویی با آن‌ها فراهم شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون