کد خبر: ۲۶۹۹۴
۱۷:۱۶ -۳۰ فروردين ۱۴۰۰
سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات به ویروس کرونا مبتلا شده و در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.

ابتلای محمود علوی به کرونا

نشان تجارت - تست کرونای سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات مثبت شده است و وی در قرنطینه خانگی به سر می‌برد. نشان می‌دهد که وضعیت وزیر اطلاعات ایران خوب توصیف شده اما به دلیل امکان سرایت بیماری به دیگران، نزدیک به یک هفته است که در منزل است و استراحت می‌کند تا دوران قرنطینه خود را به پایان ببرد.

پیش از این در میان مقامات کشور، علی لاریجانی، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، علی اکبر ولایتی، معصومه ابتکار، رضا رحمانی وزیر پیشین صمت، مصطفی پورمحمدی، سردار حاجی زاده، سیدرضا صالحی امیری، علی اصغر مونسان، ایرج حریرچی، حسین کولیوند، پروانه سلحشوری و اسماعیل نجار به کرونا مبتلا شده بودند که پس از گذشت چند مدت سلامتی خود را باز یافتند اما برخی از آنها همچون حسین شیخ الاسلام و فاطمه رهبر، احمد تویسرکانی، محمدعلی رمضانی نماینده آستانه اشرفیه، حجت الاسلام خسروشاهی و سیدمحمد میرمحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از این بیماری جان به در نبردند و فوت کردند.

تا روز ۲۹ فروردین ۲۱ هزار و ۶۴۴ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در ایران شناسایی شد که سه هزار و ۹۲ نفر از آنها بستری شدند. به این ترتیب مجموع بیماران ویروس کرونا در کشور به دو میلیون و ۲۳۷ هزار و ۸۹ نفر رسیده است. بنا بر آمارهای وزارت بهداشت تا کنون ۶۶ هزار و ۷۳۲ نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان باخته‌اند.

در حال حاضر ۲۵۷ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۲۹ شهر در وضعیت نارنجی، ۵۱ شهر در وضعیت زرد و ۱۱ شهر در وضعیت آبی قرار دارند. در عمده کشورهای جهان واکسیناسیون کرونا انجام شده و در برخی از کشورها مرحله دوم و سوم واکسیناسیون در حال انجام است، با این حال در ایران هنوز مشخص نیست چه زمانی واکسیناسیون سراسری انجام می‌شود.

منبع: رویداد24
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون