کد خبر: ۲۶۷۶۳
۲۳:۰۳ -۲۷ فروردين ۱۴۰۰
لیلا بلوکات که به کرونا مبتلا شده بعد از دست دادن چشایی‌اش تجربه ترسناک نابینا شدن بر اثر کرونا را نیز از سر گذراند.

لیلا بلوکات

نشان تجارت - بازیگر زن معروف پس از ابتلا به کرونا تجربیات هولناکی داشته است. لیلا بلوکات که به کرونا مبتلا شده بعد از دست دادن چشایی‌اش تجربه ترسناک نابینا شدن بر اثر کرونا را نیز از سر گذراند و دید چشمان خود را از دست داد. لیلا بلوکات که از چهره‌های معروف ایرانی مبتلا به کرونا است از تجربه‌های وحشتناکش پس از ابتلا به این بیماری سخن گفت.

لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون یکی از هزاران تنی است که تا اینجای کار به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده است. او پس از بیمار شدن از مردم درخواست کرد که ویروس بسیار مسری کرونا را جدی بگیرند: «بیماری کرونا را دست کم نگیرید. عاجزانه می‌خواهم که رعایت کنید.»

او حالا در گفت‌وگویی جدید با رادیو تهران درباره تجربه وحشتناکش در روز‌های مبارزه با بیماری صحبت کرده است. بلوکات می‌گوید: «تا آخرین لحظه به خودم می‌گفتم که امکان ندارد کرونا باشد، حتماً سرماخوردگی است. روزی که زنگ زدند و به من گفتند که کرونای شما مثبت است، باورم نمی‌شد، اما نترسیدم. زمانی ترسیدم که بینایی‌ام را از دست دادم. من هنوز هم حالم خیلی مطلوب نیست.»

سرفه‌های پیاپی که امان بلوکات را بریده بود، از عوارض این بیماری است. او یکبار پس از سرفه‌های شدید به مدت کوتاهی بینایی‌اش را از دست می‌دهد! بلوکات در این باره گفت: «یک هفته بود که بیمار بودم، اما خبر را عمومی نکردم. زیر نظر دکتر بودم در خانه. اول فکر می‌کردم نباید اطلاع دهم. یک روز آنقدر سرفه کردم که ناگهان دیدم دیگر نمی‌بینم و جلوی چشمم تار است. آنجا بود که ترسیدم و به گریه افتادم. به خودم می‌گفتم که امشب را به صبح نمی‌رسانم. اما بعد از حدود دو ساعت آرام آرام بینایی‌ام برگشت. در آن دو ساعت جهنم را از سر گذراندم.»

منبع: پاتوق آنلاین، برنا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
سیما
|
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
0
0
واااای خدایا خودت کمک کن برای هیشکی پیش نیاد... چی کشیده !!
آخرین اخبار
گوناگون