کد خبر: ۲۶۷۰۳
۱۷:۵۰ -۲۶ فروردين ۱۴۰۰
پلیس روسیه یک خبرنگار را بابت خواستگاری از ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امورخارجه این کشور جریمه کرد.

ماریا زاخارووا

نشان تجارت - ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امورخارجه روسیه، به مراسمی که یک خبرنگار برای خواستگاری از او ترتیب داده بود، واکنش داده است.

این خبرنگار بلغارستانی همراه با دوستانش مقابل وزارت امورخارجه با لباس محلی بلغارستان و تفنگی قلابی مراسمی برای خواستگاری از زاخارووا ترتیب داده بود.

زاخارووا خطاب به این خبرنگار بلغارستانی گفت: «چه می‌توانم بگویم؟ فکر می‌کنم مردان باید خود را کنترل کنند.»

ماریا زاخارووا

بوریس آنزوف ۴۰ ساله، اهل بلغارستان است و در نشست‌های خبری زاخارووا شرکت می‌کرد او چندی پیش پس از پایان یک نشست به سخنگوی وزارت خارجه یک نقاشی هدیه داده بود.

چند روز قبل نیز به همراه چند تن از دوستان خود با تبانچه‌های اسباب بازی و شمشیر اسب در مقابل وزارت خارجه روسیه از خانم سخنگو خواستگاری کرده بود. اما پس از گزارش این چهار نفر مقابل وزارت امورخارجه روسیه بازداشت شدند. او هنگام بازداشت خود را خواستگار زاخارووا معرفی کرد.

این خبرنگار بلغارستانی در بازجویی خود به پلیس گفت برای «پیشنهاد ازدواج به زاخارووا» به آنجا آمده بود. او همچنین در حساب اینستاگرام خود نوشت: «برای تبریک روز جهانی زن در تاریخ ۸ ماه مارس به آنجا رفتیم، اما زاخارووا بیرون نیامد، ما کمی شادی کردیم و برگشتیم.»

ماریا زاخارووا

پلیس روسیه این خبرنگار را ۵۰۰ روبل (۷ دلار) جریمه کرده است. زاخارووا نیز در این باره اعلام کرد این مسئله را از طریق دوستان و محافظانش شنیده است.

گفتنی است زاخارووا و این خبرنگار پیشتر نیز همدیگر را می‌شناختند و این فرد به سخنگوی وزارت خارجه روسیه هدایایی نیز داده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
0
0
چه بامزه... خب چه اشکالی داره؟؟ اونم دل داره
آخرین اخبار
گوناگون