کد خبر: ۲۶۰۸۸
۱۳:۴۵ -۱۶ فروردين ۱۴۰۰
دروازه بان پیکان گفت: اینکه پس از دیدار با استقلال دروازه بان تیم حریف آمد و بابت دروازه بانی که روبروی تیمش داشتم مرا تشویق کرد، خیلی برایم ارزشمند بود.

علیرضا رضایی

نشان تجارت - شاید در دیدار کم افت و خیز استقلال و پیکان بتوان دروازه بان تیم پیکان را بهترین بازیکن میدان لقب داد که با مهار سه توپ خطرناک استقلالی‌ها مانع از باز شدن دروازه تیمش شده و دو امتیاز حساس را از استقلالی‌ها بگیرد.

علیرضا رضایی دروازه بان تیم پیکان در گفتگو با مشرق، درباره دیدار با استقلال و کلین شیت مقابل این تیم حرف زد.

متن این پرسش و پاسخ در ادامه می‌آید:

* یک تنه جلوی استقلال ایستادی؟

- خدا را شکر بازی خوبی بود. این اولین تجربه بازی من دراستادیوم آزادی بود و البته انگیزه‌های زیادی برای این بازی داشتیم و البه این طبیعی است، چون روبروی استقلال و پرسپولیس همه تیم‌ها انگیزه دو برابر پیدا می‌کنند.

* نتیجه عادلانه بود؟

- فکر می‌کنم اگر داور در نیمه اول خطایی که روی علیرضا جبیره اتفاق افتاد را پنالتی می‌گرفت می‌توانستیم حتی ۳ امتیاز بازی را بگیریم. یعنی توانایی شکست استقلال را داشتیم.

* رودررو شدن با دیابته و سایر مهاجمان استقلال چطور بود؟

- خب در این مدت آقای اینانلو خیلی با من کار کرده بود. می‌دانستیم که زوج دیاباته و قایدی خطرناک است و البته مطهری را هم می‌شناختم. شکر خدا توانستم ضربات آن‌ها را مهار کنم و از این بابت خیلی خوشحالم که پاسخ درستی به اعتماد آقای تارتار بدهم که این فرصت را در اختیارم گذاشت تا روبروی استقلال بازی کنم.

* اتفاق ویژه این بازی برایت چه بود؟

- خب بازی روبروی استقلال آن هم در استادیوم آزادی لذت ویژه‌ای برایم داشت. اما اینکه پس از بازی آقای رشید مظاهری آمد و از بازی من تقدیر کرد و لباسش را هم به من هدیه کرد این لذت را دو چندان کرد. این خیلی برایم ارزش داشت و امیدوارم کرد که بیش از پیش تلاش کنم.

* الگوی خاصی در دروازه بانی داری؟

- من سعی می‌کنم از همه دروازه بانان خوب کشورم نکته برداری کنم. البته در پیکان با آقای پیام نیازمند هم تیمی بودم و خیلی چیز‌ها از او یاد گرفتم و البته از آقای بیرانوند هم همچنین. البته دروازه بانی محمدرشید مظاهری را هم خیلی قبول دارم و فکر می‌کنم از نظر اخلاقی هم یکی از بهترین دروازه بانان حال حاضر فوتبال ایران است.

* فصل بعد کجایی؟

  • من ۲۱ ساله هستم و امسال قرارداد ۵ ساله ام با این باشگاه به پایان می‌رسد. اینجا خانه من است و دوست دارم روزی به تیم ملی برسم.

منبع: مشرق

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون