کد خبر: ۲۵۹۳۰
۲۰:۴۶ -۱۳ فروردين ۱۴۰۰
باند دزدان و مالخر‌های خودرو‌های لوکس که به باند پیرمرد‌ها معروف هستند منهدم شد.

سرقت

نشان تجارت - سرهنگ "علیرضا ناصری نژاد" جانشین پلیس پیشگیری تهران با اعلام انهدام باند پیرمرد‌های سارق و مالخر لوازم خودرو‌های لوکس در شمال تهران، گفت: درپی وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخل خودرو از خودرو‌های لوکس در محدوده کلانتری‌های ۱۰۱ تجریش و ۱۲۳ نیاوران و ثبت شکایت مال باختگان، عوامل این دوکلانتری برای شناسایی و بازداشت متهم یا متهم این پرونده‌ها دست به کار شدند

جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ عنوان کرد: در تحقیقات میدانی از محل‌های سرقت و پالایش اطلاعات به دست آمده مشخص که سارق یک پیرمرد بوده که با استقاده از یک دستگاه خودروی تیبا، در محل‌های سرقت حاضر می‌شود.

تطبیق چهره پیرمرد سارق با تصاویر مجرمان

جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی تصویر واضحی از سارق به دست آمد و با تطبیق چهره وی با تصاویر مجرمان حرقه‌ای مشخص شد که وی سابقه دار بوده و مدتی قبل از زندان آزاد شده است، بیان کرد: در ادامه ماموران با شناسایی مخفیگاه و هماهنگی‌های پلیسی وی را در مخفیگاهش دستگیر و به کلانتری ۱۲۳ نیاوران انتقال دادند.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم پس ازانتقال به کلانتری به سرقت لوازم خودرو‌های لوکس مانند ضبط، باند و محتویات درون داشبرد مانند عینک دودی، عطروادکلن، در محدوده شمال تهران اعتراف و عنوان کرد، لوازم مسروقه را به چند مالخر می‌فروخته و پول حاصله را صرف خرید موادمخدرو امورات روزمره خود می‌کرده است.

دستگیری ۳ مالخر در شمال تهران

ناصری‌نژاد با بیان اینکه شناسایی و دستگیری سه مالخر نیز در دستور کار ماموران قرار گرفت، ابراز داشت: این ۳ متهم نیز در عملیات‌های پلیسی بازداشت شدند.

جانشین پلیس پیشگیری تهران با بیان این که متهمان بین ۶۰ تا ۶۵ سال سن دارند، خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی، متهمان دراختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون