کد خبر: ۲۵۹۱۵
۱۷:۴۳ -۱۳ فروردين ۱۴۰۰
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش تسهیلات خرید برای بازنشستگان به رقم ۲ میلیون تومان در سال جاری خبر داد.

خرید بازنشستگان

نشان تجارت - محمود مرتضایی فرد از انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری با شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ از آغاز سال ۱۴۰۰ به مدت یک سال خبر داد و گفت: حق بیمه تکمیلی به ازای هر نفر مبلغ ۳۰۰۰۰۰ ریال بدون افزایش نسبت به سنوات قبل برای مشمولین بیمه تکمیلی درمان در نظر گرفته شده است.

وی مهلت حذف و اضافه بیمه تکمیلی درمان در قرارداد سال ۱۴۰۰ را تا سه ماه از تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ تا ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ اعلام کرد و افزود: پس از پایان مهلت مشخص شده امکان حذف و اضافه در سایت صندوق امکان پذیر نخواهد بود. همچنین در قرارداد بیمه تکمیلی درمان سال ۱۴۰۰ هیچ گونه استرداد حق بیمه مکسوره در خصوص حذف بیمه شده مورد نظر امکان پذیر نخواهد بود و بازنشستگان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ارتباط با ذینفعان به شماره٢٥� � -� ٢١ تماس بگیرند.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری همچنین از اجرای مرحله چهارم تسهیلات خرید کالا از فروشگاه‌های رفاه از ابتدای فروردین‌ماه ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: در مرحله چهارم، مبلغ ۲۰ میلیون ریال در کارت حقوق بازنشستگان شارژ می‌شود که با استفاده از آن می‌توانند تا پایان اردیبهشت‌ماه، کالا‌های مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های رفاه تهیه کنند.

وی با بیان اینکه بازنشستگان و وظیفه‌بگیرانی که خالص دریافتی آن‌ها حداقل ۲۰ میلیون ریال است، می‌توانند از این تسهیلات برخوردار شوند، افزود: بازپرداخت این تسهیلات در چهار قسط ماهانه و با کارمزد ۲ درصد از حقوق استفاده‌کنندگان کسر خواهد شد.

گفتنی است بازنشستگان و وظیفه بگیران می‌توانند برای اطلاع از جزئیات بیمه تکمیلی، انصراف یا تایید قرارگرفتن تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان سال ۱۴۰۰، اطلاع از چگونگی استفاده از تسهیلات خرید از فروشگاه‌های رفاه و نام و نشانی فروشگاه‌ها در سراسر کشور و نیز میزان خرید و اقساط باقی‌مانده بازنشستگان در مراحل قبلی طرح یاری و همچنین استفاده از خدمات گردشگری و تسهیلات تخفیفی و کمک هزینه گردشگری به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.sabasrm.ir مراجعه کنند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون