کد خبر: ۲۳۹۱۸
۱۴:۴۴ -۰۵ اسفند ۱۳۹۹
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: در ارزیابی خبری روابط عمومی‌های ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور در سه ماهه سوم سال جاری، این اداره کل در رتبه دوم ارزیابی قرار گرفت.

منطقه آزاد قشم

نشان تجارت - علیرضا کمساری، کسب این مقام را در سطح کشور برای قشم حائز اهمیت دانست و افزود: انتشار اخبار به شکلی هدفمند و یکپارچه از سوی روابط عمومی‌های یک سازمان یا نهاد در انسجام بخشیدن به نظام اطلاع رسانی کمک زیادی کرده و مردم را از ماهیت فعالیت‌های یک نهاد و سازمان، آگاه می‌کند. 


وی با اشاره به نحوه ارزیابی عملکرد خبری در بین ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور گفت: در فرآیند این ارزیابی افزون بر ۲۰ خبر از هر اداره کل انتخاب و مؤلفه‌هایی همچون تیتر خبر، لید خبر، مشروح خبر و عکس آن به تفکیک مورد بررسی و امتیازدهی قرارگرفته است.

به گفته کمساری در این ارزیابی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم توانست به صورت مشترک با ادارات کل اصفهان، بوشهر، گلستان و خراسان شمالی امتیاز ۹۳ را کسب کرده و مانند ارزیابی سه ماهه دوم سال جاری در رتبه دوم تولید محتوا در بین ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور قرار گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم فعالیت ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را دارای تنوع و گستردگی بسیار خواند و یادآور شد: این موضوع باعث گستردگی اخبار و گزارش‌ها در حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی می‌شود و طراحی و تدوین دستورالعمل در نظام جامع اطلاع رسانی و خبررسانی را ضروری می‌سازد.

کمساری با تشکر از تلاش‌های همکاران خود در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم به ویژه در حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی، هر موفقیتی را در این اداره کل مرهون همکاری و هماهنگی همه همکاران در این مجموعه دانست.

منبع: فرینا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون