کد خبر: ۲۳۶۹۴
۲۳:۵۰ -۰۱ اسفند ۱۳۹۹
رابطه دو ساله این دو در جریان دادگاه جنجالی پرنسس هیا، دختر پادشاه سابق اردن و خواهر ناتنی پادشاه کنونی، و همسرش در لندن افشا شد. که طی آن پرنسس هیا توانست حضانت دو فرزندش را به دست آورد.

همسر حاکم دبی

نشان تجارت - بر اساس ادعای روزنامه میل آنلاین، همسر حاکم دبی به بادیگارد انگلیسی خود که در واقع معشوق وی بوده ۱.۲ میلیون پوند داده تا در مورد رابطه عاشقانه دو ساله این دو و همچنین هدیه‌های گرانقیمتی- از جمله یک ساعت ۱۲،۰۰۰ پوندی و یک شات گان بسیار باارزش- که به وی داده سکوت کند.

پرنسس هیا که ششمین و جوان‌ترین زن شیخ محمد بن راشد آل مکتوم حاکم دبی به شمار می‌آید، به راسل فلاورز که بادیگارد انگلیسی او بود هدایای گرانقیمتی داده و هر جا می‌رفته وی را به همراه داشته است.

رابطه عاشقانه دو ساله این دو به فرار پرنسس هیا از خانه اش در دبی همراه با دو فرزندش از ترس و بعد از درگیری با شوهر قدرتمندش منتهی شد. در ادامه دادگاهی در لندن برگزار شد که در آن پرنسس هیا خواستار طلاق و ماندن در لندن و شیخ دبی خواستار بازگشتن همسرش به کشور بود.

همسر حاکم دبی

در طول دوران دادگاهی که امیر دبی به سختی تلاش در مخفی نگه داشتن محتوا‌های آن داشت، قاضی دادگاه عالی لندن اعلام کرد که همسر سابق حاکم دبی مورد تهدید و ارعاب قرار گفته و به خاطر رابطه عاشقانه اش تحت فشار و تهدید بوده است.

رابطه هیا و فلاورز در دادگاه به عنوان رابطه‌ای که بعد از جدایی صورت گرفته عنوان شد.

پرنسس هیا اکنون در یک خانه ۸۵ میلیون پوندی در کنزینگتون لندن همراه با دو فرزندش زندگی می‌کند.

همسر حاکم دبی

همسر حاکم دبی

همسر حاکم دبی

همسر حاکم دبی

همسر حاکم دبی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون