کد خبر: ۲۳۳۱۸
۱۴:۰۱ -۲۴ بهمن ۱۳۹۹
دانیال داوری گلر ایرانی اسن آلمان این روز‌ها به ستاره اول تیم شگفتی سازش تبدیل شده است.

دانیال داوری

نشان تجارت - تیم سطح چهارم روت وایس اسن در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی آلمان، سه شنبه شب میزبان بایرلورکوزن یکی از مدعیان قهرمانی بوندس لیگا بود و دست به کار بزرگی زد و این تیم را از گردونه رقابت‌ها کنار زد.

این دیدار که در اسن استادیوم برگزار شد، دانیال داوری دروازه بان ایرانی در ترکیب روت وایس اسن حضور داشت و عملکرد خیره کننده‌ای را از خود به نمایش گذاشت. او با ۱۰ سیو در جریان بازی، نقش بسیار تأثیرگذاری در تساوی تیمش در پایان ۹۰ دقیقه داشت و در حالیکه لورکوزن در وقت‌های اضافه توسط لئون بایلی در دقیقه ۱۰۵ به گل رسیده بود، اما یاران داوری دوبار دروازه حریف را باز کردند تا با کامبکی رویایی، موفق به شکست لورکوزن شده و راهی مرحله یک چهارم نهایی دی اف بی پوکال شوند.

اسن تاکنون ۴ بازی را در جام حذفی پیروز شده و این موفقیت بزرگ، هواداران باشگاه را غرق در شادی و به نوعی شگفت زده کرده است. موفقیتی که سبب شده باشگاه دست به کار جالبی بزند.

طبق ادعای رسانه‌های آلمانی، پیراهن ۴ بازیکن اسن که در این ۴ بازی درخشیده اند به فروش گذاشته شده. پیراهن و دستکش دانیال داوری نیز جزو مواردی است که در وبسایت "EBAY" برای فروش گذاشته شده است.

پیراهن و دستکش دانیل داوری و پیراهن‌های کفکیر، سدریک هارنبروک و فلیکس هرزنبروخ اکنون برای خرید در دسترس است.

دانیال داوری

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون