کد خبر: ۲۳۱۲۳
۱۶:۳۸ -۲۰ بهمن ۱۳۹۹
طراحی مستقل به نام توماس زومالاکارگوی، تصاویری از خودروی مفهومی ولوو کریگر ارائه داده است که ظاهری زیبا و تقریبا شبیه Polestar ۱ دارد.

خودرو جدید ولوو

نشان تجارت - ولوو با تولید خودرو‌های خوش‌چهره غریبه نیست و در میان محصولات این شرکت می‌توان به برخی مدل‌های زیبا و لوکس اشاره کرد. خودرویی که به آن نگاه می‌کنید، طرح مفهومی مستقل است؛ اما حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

به گزارش Carscoops، این کوپه چهار در ولوو کریگر نام دارد و توسط طراحی به نام توماس زومالاکارگوی ارائه شده است. در نگاه اول شباهت آن به سدان چهار در ظریف با نسبت‌هایی شبیه به Polestar ۱ تشخیص داده می‌شود.

بخش جلوی خودرو‌های ولوو یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های طراحی آن است؛ بیشتر به دلیل جلوپنجره بسیار بزرگی که باعث می‌شود حتی جلوپنجره دوک‌مانند لکسوس کم‌اهمیت و کوچک به نظر برسد. در قسمت جلوی خودرو نیزچراغ‌های تیز و سیستم روشنایی روز به چشم می‌آیند که ظاهری نسبتا تهاجمی به ولوو کریگر می‌دهند.

پروفیل جانبی به همان اندازه چشم‌نواز است. این طرح مفهومی مجموعه‌ای از رینگ‌های بزرگ با پره‌های سیاه و نقره‌ای و مجموعه‌ای از ترمز‌های بزرگ برمبو ارائه می‌دهد. زومالکاراگوی خط سقفی بسیار کمی به این خودرو داده است که شیشه جلو را به‌طور یکپارچه با شیشه عقب متصل می‌کند و شامل ستون‌های A و ستون C نقره‌ای است. نبود ستون B و استفاده از در‌های بالی عقب به همراه دستگیره‌هایی که هم‌سطح بدنه شده‌اند، بر زیبایی ولوو کریگر می‌افزایند.


بیشتر بخوانید: کراس اور جدید دی اس مدل DS ۴ معرفی شد


بخشی عقب این خودروی مفهومی جذابیت بیشتری دارد و بهتر از قسمت جلو به نظر می‌رسد. در این قسمت، مجموعه‌ای از چراغ‌های عقب LED نازک با الگو‌های هندسی پیچیده در داخل آن‌ها وجود دارد. شیشه عقب دقیقاً به سمت صندوق عقب کشیده می‌شود و دارای رنگ سیاه براق است تا بی‌نقص‌ترین شکل طراحی را ایجاد کند. هیچ تصویری از فضای داخل کابین این طرح مفهومی وجود ندارد.

منبع: زومیت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون