کد خبر: ۲۳۰۵۶
۱۴:۲۰ -۱۹ بهمن ۱۳۹۹
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به همراه جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرای استان بوشهر از محل اجرای مجتمع تجاری، فرهنگی و گردشگری واقع در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید کردند.

منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

نشان تجارت - علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به همراه عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر، حسین نامور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر و شماری از مسئولان دستگاه‌های اجرای استان با حضور در محدوده منطقه ویژه از محل اجرای مجتمع تجاری، فرهنگی و گردشگری بازدید کردند.

در این بازدید وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: نقش مراکز تفریحی و تجاری بعنوان ظرفیت‌های جاذب گردشگر در مقصد با اهمیت بالاست و به میزان زیادی به توسعه صنعت توریسم کمک می‌کند.

در حاشیه این بازدید مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر ضمن خیرمقدم به مقام بازدیدکنندگان، به موقعیت استراتژیک و زیرساخت‌ها و پتانسل بالای این منطقه که زمینه سرمایه گذاری برای حوزه‌های صنعتی، خدماتی و تجاری مهیا می‌باشد اشاره کرد.

حسین نامور افزود: مجموعه منطقه ویژه اقتصادی بوشهر از تمام ظرفیت قانونی خود جهت تسهیل امور برای سرمایه گذاران بخش خصوصی و صنعت توریسم برای پیشرفت توسعه اقتصادی استان و ایجاد اشتغال پایدار استفاده کرده است.

منبع: فرینا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون