کد خبر: ۲۲۴۲۸
۱۶:۵۳ -۰۶ بهمن ۱۳۹۹
مدیر تیم فولاد درباره شرایط و نقل و انتقالات این تیم خوزستانی صحبت و تهدید کرد کسانی که جاد و جمبل می‌کنند را رسوا خواهد کرد.

محمد علوی

نشان تجارت - ظاهرا طی روز‌های گذشته نماینده یکی از باشگاه‌های لیگ برتری با برخی از بازیکنان فولاد برای نیم فصل دوم تماس گرفته که این موضوع واکنش مدیر این باشگاه خوزستانی را در پی داشته است.

محمد علوی در خصوص این اتفاق به فارس گفت:تصور می‌کنم این اقدام برای بر هم زدن آرامش فولاد است. وقتی بازیکنی با باشگاه قرارداد دارد، آیا این کار قانونی است که با او تماس می‌گیرند و می‌خواهند هوایی اش کنند؟ اصلا به چه دلیل آقای مربی با بعضی بازیکنان ما در تماس است؟ چیزی غیر از این است که می‌خواهد آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهد؟

علوی افزود:دوست ندارم ماجرا کش پیدا کند. ما تیمی متحد هستیم که هیچ کس از بیرون نمی‌تواند به آن ضربه بزند، ولی به این دوستان هشدار می‌دهم اگر قرار باشد دست از سر فولاد بر ندارند، مجبور خواهیم بود تا ماجرای جادو جنبل را برملا کنیم و فیلم جادوگرشان را در اختیار رسانه‌ها قرار دهیم.

مدیر فولاد افزود:عجیب است که این آقایان دست از این کار‌های غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای برنمی دارند. در تیم‌های دیگر هم که بودند همین رفتار‌ها را انجام دادند و اخراج شدند، اما آن اتفاق‌ها برای شان درس عبرت نشد و باز هم این کار‌ها را انجام می‌دهند.

علوی تصریح کرد:به شما هشدار می‌دهم دست از این کار‌ها بردارید وگرنه چهره شما را برای مردم نشان خواهم داد و آن وقت است که دیگر فوتبال جایی برای شما نخواهد داشت و باید دنبال کار دیگری بروید. کاری که جادو و جنبل در آن کارگر باشد. این بساط تان را جمع کنید و مزاحم تیم ما نشوید. هشدار می‌دهم با این رفتار‌ها نمی‌توانید تمرکز ما را به هم بزنید.

علوی در پاسخ به این سوال که نظر شما درباره نامشخص بودن زمان نقل و انتقالات چیست، افزود:

متاسفانه شرایطی که امسال ایجاد شده به سردرگمی‌ها دامن زده است. قصد ندارم تقصیر را به گردن سازمان لیگ بیندازم. به هر حال کرونا شرایط را برای برنامه ریزی سخت‌تر کرده و، چون مسئول برنامه ریزی لیگ سازمان لیگ است ناخودآگاه ذهن‌ها به سمت آن‌ها می‌رود. به هر حال این بلاتکلیفی به تیم‌ها ضرر می‌زند و اجازه نمی‌دهد که بر اساس برنامه از پیش تعیین شده حرکت کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون