کد خبر: ۲۰۵۲۳
۱۶:۴۲ -۳۰ آذر ۱۳۹۹
تفاهم نامه اجرای هشت «تیرپارک» جاده ترانزیتی چابهار ـ سرخس بین شرکت گسترش لجستیک مکران با مشارکت سازمان منطقه آزادچابهار و همکاری سازمان حمل و نقل و راهداری کشور با حضور وزیر راه وشهرسازی، استاندار سیستان وبلوچستان، مدیرعامل منطقه آزاد چابهار و مسئولان امضا شد.

تفاهم نامه اجرا ۸ تیرپارک در مسیر چابهار ـ سرخس

نشان تجارت - در اجرای برنامه لجستیک شرق کشور تفاهم نامه اجرای هشت «تیرپارک» با اشتغال مستقیم ۷۰۰ نفر و سرمایه گذاری ۱۶۰ میلیارد تومان امضا شده که در طول یک سال تکمیل و بهره برداری می‌شوند.

اجرای این تیرپارک‌ها توسط شرکت گسترش لجستیک مکران با مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار و همکاری سازمان حمل و نقل و راهداری کشور انجام شده و با همت بخش خصوصی اجرایی می‌شوند.

به گزارش ایرنا؛ تیرپارک‌ها با استاندارد جهانی بمنظور ارائه خدمات رفاهی، تعمیرگاهی و اقامتی به رانندگان جاده ترانزیتی ساخته می‌شوند.

تیرپارک‌ها کمک شایانی به سهولت حمل و نقل و افزایش کیفیت در سامانه حمل و نقل جاده می‌کنند و در رده بندی طرح‌های توجیهی خدماتی گردشگری قابل طبقه بندی است و برای مناطق دارای راه‌های ارتباطی عمده و پرتردد و یا مرز‌های ترانزیتی پیشنهاد می‌شوند.

اجزای موجود در مجتمع‌ها و تیرپارک شامل نمازخانه، سرویس بهداشتی، رستوران، فروشگاه ها، مجموعه تعمیرگاهی و تعویض روغن، کارواش، درمانگاه برای معاینه و درمان سرپایی و برخی خدمات دیگر است.

وزیر راه و شهرسازی روز جمعه وارد چابهار شد و امروز در مراسم افتتاح مرز رسمی ریمدان با حضور وزیر تولیدات دفاعی پاکستان و مسئولانی از وزارتخانه‌های خارجه، کشور و صنعت، معدن و تجارت شرکت کرد.

محمد اسلامی همچنین در نشست‌های مختلف شرکت کرد و باند دوم راه چابهار- کنارک را کلنگ زنی و از چند طرح دیگر در چابهار و کنارک بازدید کرد.

منبع: ایرنا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون