کد خبر: ۱۹۴۰۷
۱۸:۲۶ -۰۱ شهريور ۱۳۹۹
آزمون استخدامی گروه مشاوران مدیریت و مطالعات راهبردی تدبیر برای معرفی 1500 نفر نیروی جدید به بیش از 15 شرکت و هلدینگ تولیدی و خدماتی، هفته اول مهرماه برگزار می شود.
نشان تجارت - قرار است با برگزاری این آزمون، 1500 نیروی جدید برای تصدی بیش از 150 نوع شغل مختلف، در 40 شهرستان کشور به کارگیری شوند. طبق توضیحات اطلاعیه این آزمون، از حائزین سه برابر ظرفیت بیشترین نمرات آزمون کتبی، جهت طی مراحل گزینش، دعوت به عمل می آید.

بر همین اساس، اراك، اردبيل، اروميه، اصفهان، اهواز، بابل، بندرعباس، تايباد، تبريز، تهران، خرمشهر، دزفول، رشت، رشت، زاهدان، زرقان، زرنديه، زنجان، سمنان، سنندج، شهر ري، شيراز، قزوين، قم، كرج، كرمان، كرمانشاه، كيش، گچساران، گرگان، گلپايگان، گناباد، لپويي، ماهشهر، مشهد، همدان و يزد، شهرهایی هستند که جذب شدگان نهایی این آزمون در آن ها مشغول به کار خواهند شد.

متقاضیان واجد شرایط آقا و خانم با مدارک تحصیلی دیپلم، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می توانند برای ثبت نام و اطلاع از شرایط آزمون حداکثر تا 15 شهریور ماه به پایگاه اینترنتی گروه مشاوران تدبیر به آدرس Trmcg.ir مراجعه نمایند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
جزئیات شاخص و معاملات بورس امروز شنبه چهارم بهمن ۹۹
شاخص کل به کانال ۱.۲ میلیونی بازگشت
نرخ تورم دستوری توسط مرکز آمار منتشر شد
تورم سالانه خوراکی‌ها به ۶۰ درصد رسید
گوناگون