کد خبر: ۳۷۸۵۲
۱۲:۳۰ -۱۴ دی ۱۴۰۰
نیوشا ضیغمی بازیگر خوش سیمای سینمای ایران که این روز‌ها در بازیگری کمرنگ شده، اما از طریق تبلیغات پول خوبی به جیب می‌زند.

نیوشا ضیغمی

نشان تجارت - نیوشا ضیغمی بازیگر کم حاشیه سینما است. نیوشا ضیغمی یک دختر به نام لنا دارد. نیوشا ضیغمی متولد ۱۸ تیر ۱۳۵۹ است. نیوشا ضیغمی بازیگر ایرانی است. نیوشا ضیغمی برای نقش آفرینی در فیلم‌های شوریده (۱۳۸۳) و حس پنهان (۱۳۸۵) نامزد دریافت جایزهٔ سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شده است. نیوشا ضیغمی عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد.

نیوشا ضیغمی بعد از عمل زیبایی عکس بی حجاب منتشر کرد + عکس

نیوشا ضیغمی بازیگر معروف و البته محبوب ایرانی می‌باشد که از همان اوایل بازیگری اش هم کِراش خیلی‌ها بود و هست. البته خانم بازیگر تا به حال موارد زیبایی بسیاری را رو چهره خود پیاده کرده اند و قطعا چهره نچرال اولیه را ندارد و همه او را همیشه به بازیگری عمل کرده می‌شناسند.

نیوشا ضیغمی همانند خانم رهنما جنجالی نیست، ولی حواشی زیادی دارد. وی به جز کار بازیگری که البته خیلی وقت است چیزی از او دیده نشده، در موارد دیگری مثل تبلیغات و مدلینگ و کلینیک زیبایی و… فعالیت دارد و اتفاقا از درآمد بالایی برخوردار است.

نیوشا ضیغمی به تازگی برای مدل میکاپ و مو زیاد دعوت می‌شود و خب خانم بازیگر هم اگر سالن آرایشی خوب و معتبری باشد قبول می‌کند. در ادامه دو نمونه از آن را مشاهده می‌کنید.
استفاده از چهره نیوشا ضیغمی برای تبلیغات

نیوشا ضیغمی سلطان تبلیغات عجیب و غریب است که قطعا در مقابل پول خوبی هم می‌گیرد. به گفته برخی کاربران این بازیگر زن حتی با چندین عمل زیبایی هم که انجام داده بازم خوشگل نشده و فقط صورتش پفکی شده.

ناگفته نماند خانم خانما خودش نیز کلینیک زیبایی دارد و باید هم دائما با صورتش خود وَر برود! وی به تازگی هم برای انجام تبلیغ به یک سالن خدمات ابرو رفته و حسابی برای معرفی آن زبون می‌ریزد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون