تاریخ انتشار:۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
کد خبر: ۱۹۲۵۰
print
email
نوشاد فعلا لژیونر نمی‌شود
دارنده مدال برنز تنیس روی میز بازی های آسیایی با پیوستن به تیم پتروشیمی بندرامام امسال هم در لیگ برتر ایران بازی می کند.
ورزش و جواننوشاد عالمیان ملی پوش تنیس روی میز ایران که در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ صاحب مدال برنز شد، تصمیم گرفت همانند برادرش نیما عالمیان که در لیگ فرانسه حضور دارد، لژیونر شود اما هنوز تیمی پیدا نشده که نوشاد را در اختیار بگیرد از این رو نوشاد از هفته آینده در لیگ برتر تنیس روی میز ایران بازی خواهد کرد.

محمود نظری دبیرفدراسیون در این مورد به ایسنا گفت: نوشاد زمانی تصمیم گرفت که در لیگ های اروپایی حضور داشته باشد که تیم ها نفرات خود را تکمیل کرده بودند با این حال از طریق ارتباطی که داشتیم صحبت کردیم در نیم فصل لیگ آلمان اگر تیمی متقاضی بود به ما اطلاع دهند. هم اکنون نوشاد با انگیزه تمرینات خود را دنبال می کند و برای حضور در لیگ برتر آماده می شود و قرارداد خوبی با تیم پتروشیمی بندرامام بسته است. همچنین تا پایان سال در یکی، دو تور جهانی هم شرکت می کند.

او ادامه داد: لیگ برتر از هفته آینده با حضور احتمالا ۱۰ تیم آغاز می شود که در این دوره لیگ را به طور متمرکز برگزار می کنیم. نوشاد عالمیان و افشین نوروزی در تیم پتروشیمی هستند و امین احمدیان هم احتمالا چند بازی برای این تیم انجام دهد.تیم ترکیه هم قرار است در لیگ مردان ایران حضور داشته باشد و در مقابل، تیم ملی بانوان ما هم در مرحله پلی آف لیگ بانوان ترکیه بازی خواهد کرد.

نظری از برگزاری کمپ تمرینی مشترک بین بازیکنانمان و دو کشور در ایران دیگر خبرداد و گفت: نفراتی که حاصل استعدادیابی ما در سال ۹۶ هستند به همراه تیم نونهالان پسر قطر و آذربایجان و نونهالان دختر آذربایجان کمپ تمرینی خواهند داشت که این کمپ در اواخر آذرماه برگزار می شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یادداشت
چرا شفر موفق شد؟

چرا شفر موفق شد؟

محمد آیتی / روزنامه نگار
بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

مریم اسداللهی‌سهی / فعال اجتماعی
لیگ هفدهم مهیج نبود

لیگ هفدهم مهیج نبود

علی لطیفی / پیشکسوت باشگاه استقلال
فیلم و تصویر
آخرین اخبار