تاریخ انتشار:۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۴
کد خبر: ۱۹۲۴۷
print
email
روزبه چشمی:
مدافع تیم ملی ایران می‌گوید انتظارت مردم و رسانه‌ها از تیم ملی برای قهرمانی در آسیا موجب افزایش انگیزه بازیکنان می‌شود.
ورزش و جوانروزبه چشمی در حاشیه نخستین تمرین تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: در شرایطی هستیم که باید تمرکز خودمان را صد درصد روی اردوها بگذاریم. با تکمیل شدن تیم ملی می‌توانیم بازی‌های خوبی داشته باشیم.

او درباره وضعیت خودش در استقلال و روحیه‌اش در تمرینات تیم ملی، اظهار کرد: هیچ مشکلی نیست و همه بازیکنان با تمرکز بالایی در تمرینات حاضر شدند.

مدافع تیم ملی درباره شانس قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا گفت: حمایت‌ها باید بیشتر شود. باید بازی‌های دوستانه بیشتر و بهتری داشته باشیم. تمام تمرکز ما روی قهرمانی است. انتظارات از ما بالاست و در این دوره بیشتر شده است. ان‌شاءالله با بازی‌هایی که داریم، بتوانیم به آمادگی کامل برسیم.

چشمی درباره این که آیا بازی با ونزوئلا و ترینیداد و توباگو جوابگوی نیازهای تیم ملی است، گفت: با شرایط موجود، اگر بتوانیم دو بازی تدارکاتی انجام دهیم خیلی خوب است. همین که فیفا دی را از دست ندادیم و دو بازی دوستانه داریم، اتفاق مثبتی است.

او در پاسخ به این سوال که آیا انتظارات کار تیم را سخت‌تر نمی‌کند، گفت: بالاخره انتظارات، انگیزه ما را هم بالاتر می‌برد. بعد از جام جهانی انتظارات بیشتر شده و ایران هم همیشه جزو قدرت‌های برتر آسیا است. ما فقط برای قهرمانی در جام ملت‌های آسیا به میدان می‌رویم.

منبع: ایسنا
برچسب ها: چشمی ، ورزش و جوان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یادداشت
چرا شفر موفق شد؟

چرا شفر موفق شد؟

محمد آیتی / روزنامه نگار
بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

مریم اسداللهی‌سهی / فعال اجتماعی
لیگ هفدهم مهیج نبود

لیگ هفدهم مهیج نبود

علی لطیفی / پیشکسوت باشگاه استقلال
فیلم و تصویر
آخرین اخبار