تاریخ انتشار:۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰
کد خبر: ۱۹۲۲۲
print
email
برخلاف تیم کاراته مردان، تیم بانوان ایران در رقابتهای قهرمانی جهان تاکنون توفیقی نداشته و سه عضو این تیم از دور مسابقات حذف شده اند.


بانوان روی نوار ناکامی/ چالاکی حذف شد

ورزش و جوان- فاطمه چالاکی کاراته کای وزن ۵۵- کیلوگرم تیم بانوان ایران سومین نماینده از این تیم بود که از جدول مسابقات حذف شد. وی در وزن ۵۵- کیلوگرم دور نخست برابر «ایرنا شاریخینا» از بلاروس ۵ بر صفر بازنده شد. این رقیب هم دور سوم به اسپانیا باخت تا چالاکی وداعی زودهنگام با تاتامی جهانی داشته باشد. 

روز گذشته نیز پگاه زنگنه و حمیده عباسعلی با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات حذف شده بودند. 

سارا بهمن یار چهارمین عضو تیم بانوان است که در وزن ۵۰- کیلوگرم در مبارزه نخست خود امروز به مصاف «کریستین ویکا» از لیتوانی می رود. 

ضمن اینکه رزیتا علیپور در وزن ۶۱- کیلوگرم بعد از برتری «فریدا آبیوآ» از آذربایجان،  «نلی دی وس» از بلژیک، «بارنو میرزایوا» از ازبکستان و «آنجلا زاگومی» از دانمارک ،۳ بر صفر نتیجه را به « ژائویان ین» از چین واگذار کرد و باید کار خود را در گروه شانس مجدد برای کسب مدال برنز پیگیری کند. 

بر خلاف تیم بانوان، تیم مران ایران عملکرد فوق العاده داشته است. از این تیم ۵ نفره، سجاد گنج زاده و بهمن عسگری به دیدار نهایی راه یافته، پورشیب و درفشی پور در دیدار رده بندی شرکت می کنند و مهدیزاده هم کار خود با برتری ۵ بر۴ مقابل «دیوید پایارس» از پاناما آغاز کرده است. 

این دوره از مسابقات سه شنبه ۱۵ آبان ماه با حضور ۱۱۱۷ کاراته کا از ۱۴۰ کشور به میزبانی اسپانیا در سالن «ویزینک» شهر مادرید آغاز شده وتا عصر یکشنبه ۲۰ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یادداشت
چرا شفر موفق شد؟

چرا شفر موفق شد؟

محمد آیتی / روزنامه نگار
بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

مریم اسداللهی‌سهی / فعال اجتماعی
لیگ هفدهم مهیج نبود

لیگ هفدهم مهیج نبود

علی لطیفی / پیشکسوت باشگاه استقلال
فیلم و تصویر
آخرین اخبار