تاریخ انتشار:۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۱
کد خبر: ۱۹۲۰۵
print
email
سرمربی تیم پدیده مشهد می‌گوید سه امتیاز بازی با فولاد از اهمیت زیادی برخوردار است.
ورزش و جوان-یحیی گل‌محمدی ظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر فولاد خوزستان اظهار کرد: یک بازی مهم دیگر در پیش داریم. ۲ هفته قبل در جام حذفی با فولاد بازی کرده‌ایم. آن‌ها ۲ هفته مثل ما فرصت داشتند روی نقاط ضعف و قوت‌شان کار کنند.

او افزود: این سه امتیاز از اهمیت زیادی برخوردار است تا جایگاه خود در جدول را تثبیت کنیم. شرایط بچه‌ها خوب است و خوب تمرین کردند اما دغدغه‌های مالی هم‌چنان پابرجاست و هنوز حل نشده‌ است.

گل‌محمدی تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم تا هواداران خوشحال باشند. به غایبان حریف هم کاری نداریم، فولاد تیم پرمهره و قدری است و اصلا کار آسانی نداریم. بازی سخت‌تری نسبت به جام حذفی در پیش داریم.

سرمربی پدیده درباره بدهی پدیده به ایگور پراهیچ گفت: خبرهایی که در این خصوص دارم، مثل شماست. با ۲۰ هزار دلار گویا مشکل فعلا حل می‌شود، تا الان هیچ منبعی برای پرداخت پیدا نشده و فکر می‌کنم اتفاقاتی امروز و فردا رخ دهد. این دغدغه مسوولان باید باشد، مسوولان شهر و استان باید به فکر باشند. هرچه در توان داشتیم، چه من و چه بازیکنان پیاده کرده‌ایم و با غیرت و شرف، چیزی برای مردم مشهد کم نگذاشته‌اند. الان نوبت مسوولان است. نمی‌دانم خودشان را به خواب زده‌اند یا موضوع دیگری در میان است اما در شرایطی هستیم که نیاز به حمایت مسوولان داریم. اگر کمک نشود ۶ امتیاز کم خواهد شد و دیگر نمی‌شود تیم را جمع کنیم. هیچ انگیزه‌ای دیگر در تیم وجود نخواهد داشت.

وی تصریح کرد: اگر واقعا آقایان به دنبال خدمت به مردم مشهد هستند، الان وقتش است که کمک کنند. هوادارانی امسال در کنار ما هستند که با وجود مشکلات اقتصادی و اجتماعی موجود در جامعه، تنها دلخوشی‌شان همین فوتبال است.

او افزود: هر چه سریع‌تر این کار را کاش انجام دهند، نه این که موقعی بیایند که دیگر فایده‌ای ندارد. متاسفانه این تیم هم که بی‌صاحب است. شعار و این حرف‌ها بس است و کاش به فکر مردم مشهد باشیم.

سرمربی پدیده در پاسخ به سوالی درباره درگیری‌های اخیر میان استیلی و میک مک‌ درموت تاکید کرد: نمی‌خواهم درباره مشکلاتی که به من ارتباطی ندارد صحبت کنم. فکر می‌کنم مشکلات تیمم در مشهد آن‌ قدر زیاد است که وقتی برای صحبت در خصوص سایر مسائل نداشته‌باشم.

گل‌محمدی درباره این که آیا با تغییر نام پدیده می‌توان امیدی به حل مشکلات باشگاه داشت، گفت: پدیده به هر حال خوش‌نام نیست و ده‌ها هزار طلبکار دارد. متاسفانه در صحبت با مسوولان شهری و استانی نیز در همین خصوص صحبت‌هایی شد و آن‌ها هم گفتند دافعه زیادی حول این نام وجود دارد. متاسفانه اما آقایان رسما حتی اعلام نمی‌کنند تیم را نمی‌خواهند.

وی افزود: من نباید به عنوان سرمربی به تهران بروم و دنبال اسپانسر باشم. خجالت می‌کشم و با اکراه می‌روم اما نگران تیم مشهد هستم. تیم من کلا با ۷ تا ۸ میلیارد تمام مشکلات یک سالش حل می‌شود، واقعا برای کلانشهری مثل مشهد پول زیادی است؟ تیمی یتیم هستیم. شرکت پدیده باید برای ما مثل پدر باشد اما متاسفانه غیرت ندارد. اگر غیرت داشت اجازه نمی‌داد بچه‌اش را کسی از شهر دیگری بزرگ کند. ما قرارداد داریم، اگر یک ماه دیگر، دو ماه دیگر هم پول‌مان را ندهند، در نهایت شکایت می‌کنیم و به پولمان می‌رسیم اما مردم مشهد چه گناهی کرده‌اند؟ حیف این احساسات نیست؟ نمی‌دانم دیگر به چه زبانی راجع به این مسایل صحبت کنم.

او در خصوص شائبه استعفایش گفت: با هیچکس چنین صحبتی را نکرده‌ام. مسیر به طوری است که اگر قرار باشد به این شکل باشد، کار سخت می‌شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یادداشت
چرا شفر موفق شد؟

چرا شفر موفق شد؟

محمد آیتی / روزنامه نگار
بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

مریم اسداللهی‌سهی / فعال اجتماعی
لیگ هفدهم مهیج نبود

لیگ هفدهم مهیج نبود

علی لطیفی / پیشکسوت باشگاه استقلال
فیلم و تصویر
آخرین اخبار