تاریخ انتشار:۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۷
کد خبر: ۱۹۱۹۹
print
email
سرمربی تیم فولاد خوزستان می‌گوید مطمئنم بازی زیبایی را شاهد خواهیم‌ بود و امیدوارم که به پیروزی برابر پدیده برسیم.
ورزش و جوان-ایلی اِستن ظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پدیده اظهار کرد: خوشحالم که دوباره در مشهدیم و مقابل پدیده باید به میدان برویم. ۲ هفته پیش که این‌جا بودیم، ۱۲۰ دقیقه بازی پرهیجان را شاهد بودیم و گل‌های زیادی رد و بدل شد. امیدوارم فردا هم بازی زیبایی از دو تیم ببینیم.

وی افزود: در این وقفه ۲ هفته‌ای آماده مصاف فردا هستیم. نمی‌توانم بازی فردا را پیش‌بینی کنم اما مطمئنم بازی زیبایی را شاهد خواهیم‌ بود و امیدوارم که به پیروزی برسیم.

استن درباره غایبان تیمش در مصاف با پدیده گفت: بیت‌سعید و سیلوا تارتا را به واسطه محرومیت در اختیار نداریم اما شرایط سروش رفیعی متفاوت است. او همراه ما در مشهد است، مصدومیتش برطرف شده و این تصمیم با ماست که او بازی بکند یا نه. نباید فراموش کنیم که او دیرتر از بقیه به تیم اضافه شده و بازیکن باکلاس و بسیار خوبی است. ضمنا ایوب والی و صابر حردانی هم مصدوم هستند.

سرمربی فولاد گفت: این ۲ هفته را پشت سر گذاشتیم و تغییرات در تیم ما مشهود بود. امیدوارم فردا بهتر هم باشیم و به برد برسیم. اشتباهات زیادی در بازی قبل رخ داد، چه از سوی داور و چه از سوی بازیکنانم. امیدوارم این اشتباهات فردا کم‌تر و کم‌تر شود.

استن در پاسخ به این سوال که جلو بودن خط دفاع فولاد در بازی قبل به این تیم آسیب زد و آیا دوباره از این تاکتیک استفاده خواهند کرد؟ گفت: با توجه به نوع بازی، رو به بالا بودیم و گل سوم را هم بر همین اساس دریافت کردیم. دست به ریسک زدیم و برای برد حمله کردیم اما ضدحمله خوردیم. برای فردا اجازه دهید صحبتی در خصوص تاکتیک تیمم نکنیم.

وی افزود: فردا تولدم است و به بازیکنانم گفتم بهترین هدیه برای من، سه امتیاز بازی فرداست. خوشحالم که بعد از ۲ ماه بالاخره دفاع چپ کلاسیک مان، پیمان شیرزادی را در اختیار داریم.

در خصوص عبدالله کرمی نیز باید بگویم که او با ما در مشهد است، اما بازی کردنش به آمادگی و تاکتیک تیم بستگی دارد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یادداشت
چرا شفر موفق شد؟

چرا شفر موفق شد؟

محمد آیتی / روزنامه نگار
بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

مریم اسداللهی‌سهی / فعال اجتماعی
لیگ هفدهم مهیج نبود

لیگ هفدهم مهیج نبود

علی لطیفی / پیشکسوت باشگاه استقلال
فیلم و تصویر
آخرین اخبار